עד 20% הנחה על כל היינות באתר
5% הנחה על כל קניה. 10% הנחה בקניה מעל 500 ש"ח 15% הנחה בקניה מעל 1,500 ש"ח ו20% הנחה בקניה מעל 2,500 ש"ח ההנחה תתעדכן הקופה

Jean-Michel Stephane

VDF Le Grand Blanc

VDF Syrah
Cote Rotie Coteau de Bassenon
Cote Rotie Coteaux Les Binardes
Cote Rotie Coteaux de Bassenon
Cote Rotie Coteaux de Tupin

פרופיל היקב

Jean-Michel Stephane

ז'אן מישל סטפן

עמק הרון

סירה, וויוניה, סרין

הבחירה שלנו

סיפור היקב

ז'אן מישל סטפן הקים את היקב בשנת 1991.
כיום מחזיק ז'אן מישל ב- 4.5 הקטר בדרום האפלסיון קוט רוטי (ב-Tupin וב-Semon). ז'אן מישל הוא 'אלקטרון חופשי', אדם עצמאי באמת. הוא עובד על היינות שלו בדרך הישנה והמסורתית, The Jules Chauvet's way כפי שרשום על התווית. הכרמים מורכבים מחלקות קטנות ורבות הנמצאות בטרוארים השונים של קוט רוטי.
שם העבודה היא אינטנסיבית, על אחת כמה וכמה שהוא מסרב לפנות לשימוש בכימיקלים כלשהם בכרמים. פירוש הדבר שהאדמה חרושה על ידי סוס (בחלקים התחתונים, איפה שהשיפוע עוד מאפשר זאת), טרקטור כננת ומעדר לעשבים וקומפוסט.
כיום, זני הענבים הנטועים של הדומיין הם 30% מ"סרין "(השיבוט האלגנטי ביותר של הסירה), 60% מסירה, ו -10% מוויונייה. הגפנים בנות 15 עד 115 שנים ומייצר 6 יינות בלבד : Côte Rotie Bassenon, Tupin, Vieilles vignes, Tradition and 100% syrah and a 100% Viognier in Vin de Pays des Collines .Rhodanniennes in total
 

ייחוד הטרואר והכורמות

יש להוסיף את המידע

תהליך ייצור היין - ויניפיקציה

התסיסה נעשית באשכולות שלמים ללא שימוש ב- SO2. היינות מיושנים רק בחביות ישנות ואינם מסוננים או מיוצבים. מהכרם לבקבוק העבודה נעשית ללא חמצן וכתוצאה מכך ניתן לגלות סגנון מחוזר דבר שיכול להשפיע על הארומות בעת פתיחת הבקבוק. יתכן ויהיה צורך בחידרור היין כדי לטעום את מלוא הניואנסים, הרעננות והמינראליות של היינות הללו.

מפות

גלריה

הריני להצהיר שאני מעל גיל

18+

להתחלת שיחה
💬 נשמח לענות לכל שאלה
שלום 👋
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן