עד 20% הנחה על כל היינות באתר
5% הנחה על כל קניה. 10% הנחה בקניה מעל 500 ש"ח 15% הנחה בקניה מעל 1,500 ש"ח ו20% הנחה בקניה מעל 2,500 ש"ח ההנחה תתעדכן הקופה

אירועי היין שלנו

אירועים בדצמבר 22׳

מוזמנים אלינו לחוות טעימות יוצאות דופן עם היצרנים הטובים בעולם

אירועי בוטיק

החלל שלנו משמש אותנו לטעימות היין שלנו אבל הוא בית לאוהבי היין באשר הם, ליבואני היין הקטנים ובעצם לכל מי שרוצה לעשות אירוע במשלב יין אוכל ואנשים טובים, תפנו אלינו וניצור ביחד את האירוע המושלם.

הכירו את הייננים

אנחנו גאים לייצג את היננים מהטובים בעולם, אנשי אדמה שכורמים ומפיקים יין בעבודה קשה. אנחנו שמחים לארח אותם בישראל ולכם יש הזדמנות לפגוש אותם למפגש בלתי אמצעי- פנים מול פנים.

טעימות סביב שולחן

אחת לחודש מתכנסים עד 20 איש סביב שולחן לטעימות יוצאות דופן, הטעימות מועברות ע״י הצוו שלנו ונערכות בחלל היין שלנו בשוקן 27, תל אביב

ערבי יין למתקדמים

אנחנו שואפים להתקדם ולהתפתח במה שאנחנו עושים וככה גם הלקוחות שלנו שמרחיבים את האופק שלהם בעולם היין. אנחנו מזמינים אותכם לערבי יין למתקדמים עם מיטב המומחים והיינות.

ערכת טעימות ביתית

בדצמבר 2019, עלה לנו רעיון- להנגיש ללקוחות שלנו ערבי טעימות יחד עם הייננים הטובים בעולם, מבלי לקום מהספה. מאז הגיע מגיפה, ובמהלכה הוצאנו את הרעיון לפועל ויצרנו עשרות ערבי טעימות בזום מהם נהנו לקוחותינו. ראינו כי טוב, וגם היום אנו ממשיכים במסורת: אחת לחודשיים אנחנו מפרסמים את הטעימות- נרשמים ומקבלים ערכה עד הבית, עולים לזום בשעה הנקובה ונהנים מטעימה יוצאת דופן מהבית.

הקלטות אירועי העבר

כל טעימות הזום מוקלטות בכדי שתכלו להעמיק בעולם היין גם אם לא הספקתם להשתתף. בקרוב נפרסם לינק לכל הטעימות.

תהנו. 

צוות הטעימות

אסף רוזנטל

סומלייר בחסד, חי ונושם יין. שותף ומנהל את תחום המסעדות

דניאל ליפשיץ

מייסד בורגון קראון ואיש שאוהב ומבין ביין

הריני להצהיר שאני מעל גיל

18+

להתחלת שיחה
💬 נשמח לענות לכל שאלה
שלום 👋
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן